O mnie

Jestem certyfikowaną trenerką biznesu, konsultantką przedsiębiorstw, akredytowaną coach ICF od 2012 roku (obecnie w trakcie procesu akredytacyjnego PCC). Z wykształcenia psycholog, neurokognitywista, socjolog, fizyk medyczny i muzyk. Członkini ACBS (Association for Contextual Behavioral Science).

Przez ponad 5 lat byłam kierownikiem biura w firmie consultingowej. Posiadam doświadczenie jako pracownik naukowy, dyrygent, inspektor ochrony radiologicznej, pracownik organizacji pozarządowych.

Współpracuję z uczelniami wyższymi na terenie całego kraju.

Pasjonuję się połączeniem wiedzy z zakresu neuronauk oraz ACT (terapii akceptacji i zaangażowania) z praktyką coachingową i szkoleniową.

Wszechstronne wykształcenie i zróżnicowane doświadczenie zawodowe stanowią mój atut w pracy z różnymi grupami Klientów. Dzięki praktycznej znajomości specyfiki funkcjonowania biznesu, a także doświadczeniu we współpracy z sektorem publicznym oraz organizacjami pozarządowymi charakteryzuję się otwartym podejściem do rozwiązywania nawet najbardziej złożonych, pozornie „nierozwiązywalnych” spraw, z którymi zwracają się do mnie Klienci.

Uparcie wierzę w człowieka i możliwość rozwoju jego potencjału.

O Cognitivo

Misją Cognitivo (łac. cognitio- poznawanie)  jest wsparcie Klientów w zidentyfikowaniu i rozwijaniu szeroko pojętego potencjału oraz wzrost skuteczności w osiąganiu celów.

Efekty działania uzyskiwane są dzięki innowacyjnemu połączeniu technik psychometrycznych, doświadczenia biznesowego, wiedzy eksperckiej, narzędzi neurocoachingowych oraz empatycznego podejścia do rozwiązywania indywidualnych problemów.

Proszę o kontakt